O NÁS

JSME TŘI - Nela, Libor a Vlado - tři přátelé, kteří díky své touze po dobrodružství a nových zážitcích a také snaze o osvětu, se rozhodli založil e-shop, který by spojil dvě věci - kosmetiku ÚČINNOU a zároveň PŘÍRODNÍ a EKOLOGICKOU

 

JSME SRDCAŘI 

Každý balíček k Vám cestuje z lásky. Z lásky k našim zákazníkům, z lásky k naší práci, z lásky k naší planetě. 

JSME TU PRO VÁS

Nejsme e-shop, ve kterém s úderem 16:00 hodiny zavíráme dveře a přestáváme komunikovat s našimi zákazníky. Telefon Vám zvedáme do 19:00 hodiny, stejně tak odepisujeme na e-maily. A pokud preferujete raději kontakt přes sociální sítě, najdete nás tam nepřetržitě do 22:00 hodiny. Tam Vám odpovíme do několika minut

KONTAKTUJTE NÁS

eshop_s_kosmetikou 

VYBÍRÁME SI

Značky, se kterými spolupracujeme si pečlivě vybíráme s ohledem na to, jak přistupují k životnímu prostředí po celou dobu fáze jejich výroby. Kritériem, které je klíčové je naše spokojenost s produkty a jejich účinností. Chceme, aby používání produktů, které nabízíme, byla radost a zážitek. 

ekologicka_kosmetika

 

TESTUJEME

Produkty, které najdete u nás na e-shopu testujeme. Chceme, abychom věděli, co přesně prodáváme a jelikož všichni tři rádi zkoušíme nové věci, je to pro nás zábava a ne povinnost

A netestujeme samy! Naši přátelé, ať už ti, kteří se lépe orientují v eko kosmetice nebo ti, pro které je důležitá pouze účinnost, v tom jsou s námi. V rubrice "TESTUJEME ZA VÁS" tak naleznete recenze, které Vám mohou pomoci při výběru produktů. 

tesujeme_nase_zbozi

ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠEM NÁZORU

Jestli je pro nás něco na prvním místě, pak je to Vaše spokojenost. Uděláme maximum proto, abychom splnili Vaše očekávání. Vážíme si Vaší podpory a každá objednávka je pro nás zavázáním k tomu Vás nezklamat!

 greendo_recenze

BALÍME EKOLOGICKY

Chceme, aby balíček, který k Vám cestuje, co nejméně negativně ovlivninil naši planetu. Proto vybíráme takové obalové materiály, které jsou recyklovatelné, a které tím pádem nezatěžují naši planetu. My sami se snažíme o recyklaci, a proto k Vám může přicestovat zásilka v krabici, která byla jednou použitá.

VÍCE O DOPRAVĚ A PLATBĚ

ekologicke_baleni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení